Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 306 vagy Opel Astra F?

Peugeot 306 vagy Opel Astra F?

Figyelt kérdés

Első autónak szánnám szóval fontos lenne, hogy megbízható legyen és lehetőleg minél kevesebbet kelljen rá költenem. Több mint 1 éve van már egyébként jogsim, de nem szeretnék életem végéig faterom járgányával mászkálni.


Előre is köszi a válaszokat.


19/F


2010. júl. 28. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Franciákkal sok gond van. Az astra jobb, csak NE az ecotec motorost! Nekem az van, elég nyűgös (de olcsó az alkatrész). Valami régebbi, 8 szelepest (benzinesben), vagy ha dízel, akkor az 1.7, isuzu motorost.
2010. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 éve Peugeotunk van és van benne elég sok km és ég világon semmi baja nem volt (kipp kopp) Ugyhogy nem értem hogy mért szidják ennyire a peugeotot. Gondoljunk csak a 206 ra baromi jol néz ki és szinte népautó. és a 306 sokkal jobban néz ki és a peugeot diesel motorok világon az egyik legjobb ( kevés fogyasztás stb. ) jah és az egyik haveromnak Peugeot 406 dieselje van és teljesen elégedett.
2010. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!