Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szalonból megvásárolt...

A szalonból megvásárolt gépjárműben mennyi üzemanyag van?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Pár liter amennyivel eljutsz a legközelebbi kútig.
2020. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kevés
2020. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor kihoztam az autómat 6 km hatótávolságot írt és folyamatosan dobálta fel a kijelzőre, hogy azonnal tankoljak. Szóval pár deci lehetett benne. Igaz, hogy az udvarban többször álltak vele ide-oda, műszaki vizsgához is be kellett indítani. Így talán 1 liter volt benne csak ennyi maradt mire elhozhattam. Első utam azonnal a legközelebbi kútra vezetett.
2020. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
NAgyon kevés, rögtön menni kell tankolni.
2020. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Ismerősnek jelezték, hogy konkrétan egy csepp üzemanyag sem lesz az új autóban, így az első útja egy kúthoz vezessen. Mondjuk hibrid autó volt, így nem volt gond eljutni a nagyjából 500 méterre lévő kútig.
2020. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Suzukit vettem, még '13-ban, annyi volt benne, hogy világított a "kevés üzemanyag" jelző. Az eladó úgy engedett el, hogy megmondta hol az első kút.
2020. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minimális van bennük szinte mindig.
2020. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
néhány km-re elég. tankolás a legközelebbi kútnál
2020. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!