Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnal hogy induljak?...

Malaboy kérdése:

Simsonnal hogy induljak? Nemrég kezdtem, váltás elégjólmegye, csak induláskor vmi nem.

Figyelt kérdés
Szóval vagy kivágom a kupllungot és megemelkedik, de utána megy, vagy megemelkedik és lefullad( töbszörvan ez :S) vagy pedig nagyon alacsony fordulaton indul, mint ha 4esbe próbálnék elindulni
2010. júl. 28. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kivágni a kuplungot,kezdd el felengedni,és közbe gáz,induláshoz sok gáz kell azért!Főleg amíg nincs teljesen kiengedve.
2010. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ja és nagyon sokat segít,ha indulásnál a lábaddal előrelököd magad!
2010. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyakorolni!! Ez máshogy nem megy. Én haverommal anno 2személlyel :D tanultam meg váltani. Az ült mögöttem pampogott h kell én meg csináltam. Simán ment 2 nap végére csak az ürest nem mindíg találtam. :)


Ezt érezned kell. Be 1be aztán játszani kell a gázzal. Szép lassan ki a kuplung kis gáz s mikor kezd megmoccanni engeded ki lassan és óvatosan húzod a gázt. Rákell érezni.


Azóta nekem 125ös motorom van másabb a kuplungja mert kicsit kintebb fog és mikor ráülök simóra az meg majdnem lefullad mert úgy adom neki mint a nagynak :D


17F

2010. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tudod van olyan hogy kuplung csúsztatás. Vezetéstechnikai órán, azaz gyakorlaton megtanítják ezt. ( Nekem igaz B-s jogsim van, 10 éves korom óta motorozok már akkor ezt valahogy levágtam kicsin gondolkozás után, de azért ezt megsugtam Neked :)
2010. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vezetéstechnika órán M kategóriából hogyan tanítanák? a Többieknek köszi, ment a (y), de neked utolsó, ki kérte hogy parasztkodj?
2010. júl. 29. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja sok helyen váltós motor helyett robogók vannak. . .
2010. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
húzod a gázt és a kuplungot lassan engeded és vanamikor félúton megállítod kuplungot csúsztatod és lassan megint engeded és ha igy begyakorld akkor nem kell megállítani
2012. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!