Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motor legyen?

Deus88 kérdése:

Melyik motor legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni 1 motort kinéztem magamnak egy Honda Hornet cb600s-t de nem tudom hogy jo lesz e.

Gondolkodtam cbr 600 son is de azt ugy hallottam kényelmetlen meg kicsike is mert 186cm magas vagyok.

Kinéztem magamnak három gyártot a Honda,Aprilia,BMW ezek közul tipusokat és véleményeket kérnék.

Kb 2500 eurot költenék rea.(elöre is kössz)


2010. júl. 28. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

apriliát nem ajánlom.

BMW-ből milyet akarsz??? főleg 2500euróért... esetleg egy túraendúróra futná, de akkor meg el kéne döntetni hogy milyen stílusú mocit akarsz, és nekem úgy tűnik hogy naked-speed. a cbr meg a hornet is jó motorok, ajánlom őket

2010. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a Hornet! Könnyen kezelhető, kezes motor. Jól megy, keveset eszik, kényelmes. Csak ajánlani tudom.
2010. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nako ***** válasza:

Én is Hondát mondok. Az olaszok szépek, gyorsak, de más pozitívumot nem tudok mondani. A BMW nem jobb, mint a Honda, csak német és minden még drágább hozzá.

De ahogy az oktatóm mondta, először azt döntsd el, milyen "típus" vagy: chopper, speed, túra stb. Ha nem tudod így eldönteni, próbálj ki mindegyikből egy használtat (lehet ami ránézésre tetszett eddig, arról kiderül, hogy "nem áll kézre") vagy gondold végig, mire is használnád: csak város, országút, versenypálya, külföldi túrák stb. Például ha többnyire városi használatra kell, akkor nem túl célszerű egy hatalmas, széles chopper vagy egy csuklózsibbasztó speedmotor.

2010. júl. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszonom az eddigi válaszokat egy tura-speed motorra gondoltam.
2010. júl. 29. 12:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs hejesbittek naked-speed motorra gondoltam mind pl a hornet.
2010. júl. 29. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
suzuki gladius v2es alacsony fordulaton is erős, yamaha fz1-n ami jól néz ki de azt hallotam hogy csak 4000fölött húz jól. én ezeket tudom ajánlani
2010. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Honda BMW-> legjobbak..bár az Apriliával sincsen nagyobb probléma, elég megbízható kézre fekvő motorokat gyártanak

17/L

2011. aug. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!