Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okmánynélküli autó vásárlás...

Okmánynélküli autó vásárlás esetén, lehetséges e az, hogy valaha újra forgalomba helyezhessem? Egy régebbi (1975) autóról lenne szó, de nincsen semmi okmány hozzá.

Figyelt kérdés
Lehet e forgalomba helyezni autót ha nincs meg az okmánya?

2020. ápr. 19. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2020. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha még hússzor kérdezed meg, akkor sem. Ha lehetne, akkor simán ellophatnál egy autót a Tesco parkolóból, leszednéd a rendszámot, eltüzelnéd a papírjait, aztán csináltatnál hozzá új papírokat és gond nélkül használhatnád. Nem viccből találták ki hogy kellenek okmányok az autóhoz. Ha a fejed tetejére állsz és napi ötször kiírod gyakorira, akkor sem lehet.
2020. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Úgy tűnik "kicsit" nehéz a felfogásod.

Sebaj, menj a saját utadon!

Vásárold meg az autót, menj el vele eredetvizsgára, aztán az NKH bázisra vagy ahová küldenek.

Mert el fognak küldeni, csak nem oda ahova te gondolod.

Jah' és még jól ki is fognak röhögni.

De ez ne zavarjon, te csak kérdezgess, magyarázkodj, reklamálj, amíg meg nem unod. :D

2020. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem valami félreértés lehet, mert most életemben először írtam kérdést amióta regisztráltam. És csak azért mert egy ismerősömnek van egy Porsche 924-e,ami csak ott porosodik, de nincs papírja. Szó sincs arról, hogy tesco parkolóból elakarnék hozni bármit, csak egy ikonikus autót akartam megmenteni. Azért köszi a válaszokat!
2020. ápr. 20. 06:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár igazatok van, ésszerű lett volna tőlem ha először rákeresek a már feltett kérdések között.
2020. ápr. 20. 06:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja persze, először, az öreg Porsche megint...


Egyébként persze, ki kell deríteni ki az utolsó jegyzett tulaj, pótolnia a papírokat, és utána megvenni tőle papíron is. Az, hogy ezt hogy csinálod, rajtad áll

2020. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most tényleg normálisan.


Azon a kocsin papírok nélkül soha többé nem lesz rendszám. Persze felújíthatod, veterán talira is elviheted, de az a kocsi csak tréleren mehet bárhova.


Megveheted, de ezt fogadd el.

2020. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak!Erre voltam kíváncsi.És aki letámadott,megértem,így már átlátom a dolgokat,de tényleg nem azért kérdeztem mert autót akarnék lopni.21 évesen nem akarom egy autó miatt kukába dobni az összes tanulmányomat.Tényleg csak egy ikonikus autó megmentése volt a célom.Köszönöm szépen mégegyszer a válaszokat!
2020. ápr. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!