Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidegindító veszélyei? MOTOROSOK!

Hidegindító veszélyei? MOTOROSOK!

Figyelt kérdés
2 ütemű 125-ös motornál télen használható? A koszt szépen lehozza...a festéket nem fogja leszedni? (Kerékről) Ha sok megy a levegőszűrőbe adódhat probléma?
2010. júl. 27. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Most te miről beszélsz? Zavaros ez nekem...
2010. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezen mit nem lehet érteni?

Hidegindító, gyorsindító faststart

Befújod a levegőszűrőbe és télen könnyebben indul az autó. De használható 125 -ös 2 ütemű motornál is? Ha sokat fújunk be az kocsinál se jó. Motornál mire kell odafigyelni? Ha sok megy bele lerepülhet a hengerfej(állítólag)--> gépész mondta!! Ennek nagyrésze alkohol... takarítani lehet vele az olajos alkatrészeket ( én a kereket takarítottam vele) ha erre használom a festéket nem szedi le? (Jobban nem bírom a szádba rágni , bocsi :) Szóval...tapasztalatok?

2010. júl. 27. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Az volt zavaros h én ilyenről még nem hallottam. Hidegindítő általában a szívató. Ha jó állatoban van úgyis simán bekell indulnia. Nemkell az. Amúgy a festéket nemfogja leszedni ez 99%ra mondom. Alkohol nem roncsolja a festéket.
2010. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) Egyébként több nap állás után szívatóval pöccre indul...de télen??:) majd kiderül..
2010. júl. 27. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Hidegindító spray-re gondolt amit a légszűrőbe kell fújni ha nem indul a motor.

Nekem egy gyerek mondta hogy ő minden tavasszal az első beindításkor használja amikor előveszi a robogóját mert csak úgy indul.

Vagy naponta kimegy a motorhoz és járatja, akkor nem kell a spray.

Amúgy nem tudom hogy árt e a motornak, erre én is kíváncsi vagyok.

2010. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ésszel használva nem árt, bár nem is használ.

Tényleg csak egy szisszentés, járó motornál pedig tilos befújni.

Egy jól működő motornál pedig nincs is rá szükség,esetleg minusz 10 fok alatt( de ki akar akkor motorozni ??)

Ott van a gyári hidegindító berendezés, annak ha jól működik elégnek kell lennie.

Személy szerint nem szeretem, csak tesztelésre használom ha nem indul valami,kiderül, hogy szikra nincs vagy benzin hiányzik..

2010. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem beszokott indulni tavasszal 70%ban a gyári hidegindítóval.
2010. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a festék: szerinted birnifogja azt a sós latyakos szarlevet amit feldob a motor

mert ezek a hulye barmok már nemcsak sóval adják neki

télen bicikliztem:

az aluminium rosdásodott cseszdmeg...

a villámat is teljesen szétette

szte tedd le télire

hideg,veszélyes,szar

2010. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem..köszi a válaszokat!
2010. júl. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!