Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról? Szerintetek is elment a józan eszem, vagy vennétek?

Figyelt kérdés
"Eladó használt CHRYSLER SEBRING 2.0 LX, 2003, Fekete színű - Használtautó.hu" [link]

2020. ápr. 18. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én speciel azt vallom, hogy ha engedik az anyagiak, akkor 1 milla alatt semmivel nem foglalkozok csak azzal hogy tetsszen az autó. Szeressek bele ülni és ha kell rá valamit költeni akkor fogom azt rá költöm. Szóval nem feltétlenül ment el az eszed, neked ez tetszik. Én nem venném amúgy, mert nekem ez nem jön be, előbb vennék egy 1.8T-t vagy valami kicsi nagy köbcentis benzinest
2020. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem venném amerikai autót max hobbi célra. Meg nekem ez nagy is, sokat evős is lenne. De attól még neked lehet jó. Képekből meg nem derül ki valójában milyen állapotú. Mondjuk ebben az árfekvésben csodát nem is kell várni.
2020. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Súlyához képest gyengécske, sokat fogyaszt, nehéz vele parkolni, ehhez képest a csomagtartója mégis eléggé apró. Alkatrészek valószínűleg nehezen beszerezhetők és kevés szerelő ért hozzá. Szerintem nem is különösebben szép, belül kopogós műanyag.

Szerintem nagyon nem praktikus. Max. hobbicélra venném, de ahhoz nekem túl unalmas.

2020. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán amerikai autó. Ott szerelték össze, de inkább japán alkatrészek vannak benne, nagyrésze Mitsubishi.
2020. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!