Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fárol lehullo termes belerag...

A fárol lehullo termes beleragad az auto fenyezesebe es ilyen gyanta szeru kis foltokat hagy rajta. Mivel lehetne ezt eltavolitani? Sima autosampon nem hozza le.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, itt a lecke! Pont ezért mondtam hogy ha nincs garázs akkor nem szabad új autót venni!


Egyébként nem sok mit tudsz vele kezdeni, ami levinné az a fényezést is károsítja!

2020. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sonax
2020. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van garázs de abba 3 masik auto van

Alkohol nem hozna le esetleg? Az karositana a fenyezest?

2020. ápr. 17. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
A mai lakkoknál megpróbálhatod a 60% feletti alkoholt. Először csak óvatosan.
2020. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Téli szélvédőmosó felturbózva alkohollal. Én azzal szedtem le de azért kellett dörgölni szivaccsal. Utána meg le kell waxolni, mert azért az védi.
2020. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Isopropyl akohol leszedi. Nem szabad fa alá állni soha.
2020. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szivaccsal nem merem megdorzsolni mert meg csak 1 eves az auto es szerintem nagyon meglatszodna a fenyezesen.

Ezert lenne jo valami szer ami feloldja.

2020. ápr. 17. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ne is szivaccsal. Először mosd le egy kis szappanos vízzel a felületet, hogy az egyéb port, mocskot eltávolítsd. Aztán jöhet az isopropyl alkohol. Mikroszálas kendőt használj. Nem fogja bántani a fényezést, ez nem aceton.
2020. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!