Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autótok van, mennyit...

Milyen autótok van, mennyit költöttetek rá eddig és megérte-e az árát?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10-es vagyok


azt elfelejtettem írni, hogy mindent mi magunk csinálunk... igaz az autószereléshez nem nagyon értünk, de megnézünk róla egy egy videót, azt megcsináljuk itthon + suzuki fórumok.

Az alkatrészt meg a bárdinál vesszük, meg okosba.

2020. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pözso 207 1.4-es, 2007 év végi, 4 éve vettem, eddig csak tankolni kellett, egy akksi csere kb 20 ezerért, generátor és vezérműszíj csere, összesen 63 ezerért, ennyi volt eddig. Régi Swift után nem hittem volna, hogy ilyen megbízható lesz, de abszolút nem bántam meg, igen, megérte az árát. De azért legközelebb már nem vennék gall autót, sporolok ezerrel aztán pár hónapon belül váltok, vagy német vagy japanra.
2020. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Volvo S70 2.0t-nek vagyok boldog tulajdonosa már 3 éve. (első autóm)


Teljes űlés szettre és kormány összekötőre költöttem 3 év alatt.

Meg kapott egy nagyobb túrbót de azt nem számitom költségnek. Az kellett rá.

2020. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

'10-es Honda Civic 1.8, 2 éve van nálam azon az éven kapott téli gumit ~83e ft környékén, ősszel vettem, előtte nyár közepén cserélték a kopó fogyó dolgait, jelenleg csak tankolni kell, tervezett kiadásom csak annyi volna hogy a szélvédőn keletkezett egy kavicsfelverődés 1 helyen, ami sértette az első réteget.

Én vezetési élmény alapján vettem az autót, ár/érték arányban beváltotta a reményeket.

Egy TypeR lenne a következő kiszemelt pár év múlva.

2020. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!