Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR típusú robogóhoz...

Aprilia SR típusú robogóhoz jó ez a fajta motorolaj? OMV Bixxol motor bike 2T-S

Figyelt kérdés

Teljesen szintetikus, önkeveredő, füstszegény, nagyteljesítményű, 2-ütemű motorolaj keverék és frissolaj kenéshez a gyártói előírás szerint egészen az 1:100-as keverékig. Versenykörűlmények között is használható.


kép: [link]


2010. júl. 24. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó hozzá, de nem feltétlen kell drága olaj. Híg legyen meg adja normálisan a kenést meg persze ne arol2T:)

Tankba se felejts el pár kupakkal önteni.

2010. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én repsol scootert használok... teljesen megvagyunk vele elégedve :) egyszer volt szar olajam, meg is érezte a motor.. besült 20 km után.. nem kivánom senkinek.. (egy Aerox tulaj..)
2010. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Repsol Scootert ajánlom énis.

Én tuningolt Simsonban használom és tökéletes olaj.

2500 /liter.

Én a váltóban használok OMV Gear Oil MP 80W90 olajat, az is tökéletes, úgyhogy szerintem motoroljaba sem árul szart az OMV

2010. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én repsol scooter 2T-t használok mióta megvan a robogóm és nem is akarok kipróbálni másikat, nekem ezzel semmi bajom és az ára se vészes, főleg hogy nem kell belőle sok.
2010. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!