Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ártott-e se az új benzin?

Ártott-e se az új benzin?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy akinek az autója, motorja nem bírja az új E10-es (95-ös) benzint ,de továbbra is azt tankolt,az észre vett - e bármit az autón, lett - e már baja.

Köszönöm szépen!



#benzin #hiba #rendellenesség #tankoljonahalálprémiumbenzint
2020. márc. 2. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes, hogy napok alatt is kimutatták 80as években a károsító hatását.
2020. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gungasam ***** válasza:
0%

Bocsánat , amiért nem a kérdésre reagálok! Az "ártott-e" és a "se" kifejezések közé minden nyelvérzékkel "megvert" ember odakívánja a "vagy" szót, csak hogy választhasson!

A kérdésre: Nem használhattuk elég ideig ahhoz, hogy véleményt formálhassunk.

2020. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezért lettek ezek a válaszok, mert a kérdés az nagyon nyomorék.

"Ártott-e se az új benzin?"

Kérdező , nem érzed hogy mennyire idétlen a kérdésed? Szinte fáj a magyartalanság benne.

2020. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
2020. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jelentem alásan, valóban elírtam a kérdést. Lehet úgy is értelmezni, hogy "Ártott-e vagy sem", vagy a "se" kihagyásával "Ártott-e már". Későbbiekben észrevettem, hogy elírtam, de mivel tudatommal nem tudok a kérdésen szerkeszteni, így inkább így hagytam, egyefene. Úgyhogy lehetséges, hogy valóban foggyosságom, figyelmetlenségem, bambaságom miatt érkeztek ilyen válaszok, mindegy. Köszönöm az eddigieket!
2020. márc. 25. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!