Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri külföldről (Ausztria,...

Megéri külföldről (Ausztria, Németország) autót behozni?

Figyelt kérdés
2008-2009-es évjáratú e90-es 320-as bmw-ket nézegettem a neten és külföldön valamivel olcsóbban találok jobb állapotú és valamivel kevesebbet futott példányokat, mint itthon (2-2,5 millió Ft a keret nagyjából) szerintetek megérné?

2020. febr. 26. 10:30
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
Mire te kapcsolatok nelkul kimész érte,aztan hazahozod....utana lepapirozod stb stb........kétlem hogy megérné!Még ha valami kulonleges vagy ritka autot hoznal....de E90-ek hegyekben állnak itthon is!
2020. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ausztriából autót soha!


Sózzák az utakat ész nélkül, ott még a gumi is rozsdás a 8+ éves autókon!


Németországból lehet behozni, de csak a felszereltség miatt éri meg, a németek többnyire meg tudják venni full extrásan az autót. Költség szempontjából ugyan annyiba vagy még picit többe leszel vele mint ha itthon vennéd!

2020. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

"külföldön valamivel olcsóbban találok jobb állapotú és valamivel kevesebbet futott példányokat"


Ezt neked ki mondta?

2020. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még eldöntöm mi lesz, mindenesetre megfontolandó, az biztos. Hát ezt nekem nem "ki mondta?" hanem megnéztem olyan oldalakat ahol ausztriai és németországi e90-ek voltak, és összehasonlítottam azokkal amiket magyar oldalakon láttam és ugyanabban az árkategóriában találtam a különbségeket (kép,felszereltség alapján legalábbis)
2020. febr. 26. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:

"olyan oldalakat"


Persze, képen szép, ha meg alánézel lehet hogy tiszta rozsda lesz az egész alja...

2020. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy ez nem lehetetlen meg hogy nem lehetséges mert benne van a pakliban ugyanúgy, én csak a véleményekre vagyok kíváncsi, hogy a többség mit mondana hogy megérné-e vagy hagyjam és inkább itthon vegyek autót.
2020. febr. 26. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen relatív kis értékű és széles piacú autót nem éri meg behozni. Pláne nem úgy, hogy te itt állsz neki érdeklődni a nulladik lépésről.
2020. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmilyen lépésről nem érdeklődök, én csupán a véleményekre voltam kíváncsi de elég egyértelműen győzött az, hogy nem, nem éri meg:D Szóval maradok a magyar piacnál
2020. febr. 26. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szedd össze magad ha tetszik kint egy autó menj ki érte nem nagy turpisság az egész.Otthon tekergetik a kintről bevitt autókat.Van kalkulátor kinről behozott autókra .Üsd be keresőbe

Törököket kerülni,személy szerint szeretem ha van szervízkönyv de sok német viszi is mintha kötelező lenne.

2020. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Németországban a murvás placcokat mind a törökök bitorolják. Tőlük istenkísértés használt autót venni. Magánszemélytől érné meg, de ma már minden valamirevaló neppernek van kint strómanja, aki figyeli a hirdetéseket.
2020. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!