Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi álom, elhagyjam?

Régi álom, elhagyjam?

Figyelt kérdés
Régi álmom egy gen 6 Accord (1.8), szerintetek lenne értelme? 1.2 kilóm van az egészre.. első autó lenne..!

2020. febr. 24. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
1.2 kiló az 120 ezer Ft? Az bármilyen autóra kevés lesz.
2020. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem már nem ér ennyit, legyen akármilyen jó motorja, közeli ismerősömnek sikerült külföldön fellelni egy 2.4es benzines gen8 accordot, amikor hazahozta kipróbáltuk egy nagy távon, tudtam hogy nekem is kell egy, amikor megnéztem az itthoni kínálatot, és az áraikat, már elbizonytalanodtam, egyrészt annyi km volt bennük mintha a Riviéra és Borsod megye között ingáztak volna vele.

Én elengedtem az egészet nekem 200 ezres fizetéssel nézve nem érte volna meg az áldozatot egy accord az ismerősömnek meg aprópénz euróban nézve, nekem pedig lett egy 1.8as ufo civic.


A Mazdán kívül még ezek az utolsó jó autók sima szívómotorral, de az ár elgondolkodtató néhány szériánál.

2020. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
1,2 kilo az 1200 forint
2020. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1200000 ;D
2020. febr. 25. 04:49
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne hagyd el, az álmaidat.
2020. febr. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D. Brasco ***** válasza:
42%
Azért túl nagyon nem álmodtál......
2020. febr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha 1,2 milliód van, akkor ne azt írd, hogy 1,2 ezred van!
2020. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Ennyit már nem érnek szerintem.

De ha neked ez az álmod...

Én is vettem olyan autót, amit racionálisan nem lehet megindokolni.


Ha a gyereknek jut cipőre, meg normális kajára. És nem kell másra a pénz, hobbi autónak jó lehet.

2020. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem azét, lehet most én fogok felvágósnak tűnni...De 1 milliós autóról beszélünk. Most itt bocsásson meg mindenki, de ez az autótartásnak közel a legalja. Tudom, van egymillió alatt is kocsi.

De ez pont az a kategória, hogy ha annyira kell, elmegyek, megveszem.


Nemis értem, mit kell ennyit filózni egy egymilliós kocsin.

De előző hozzászólót adom. Nagyot nem álmodtál :D.


Mintha azt mondanám, hogy az az álmom, hogy vegyek egyszer egy rúd Pick szalámit. Ha annyira kell, meg ez minden vágyam, akkor elmegyek, azt megveszem. Mert nagyjából bárki, akinek van rendes munkahelye, megengedhet egy ilyet. Én egy picit nagyravágyóbb vagyok ennél. Nekem olyan álom autóm van, amit nem fogok jövőre megvenni.


Szóval nem 25 milliós kocsiról kell eldönteni, hogy kell-e vagy nem.

Olcsóbb autót meg szerintem ne vegyél. Ha meg ennyiért veszel autót, akkor meg vedd ezt a Hondát. Ha pedig tényleg az van, hogy ez neked azért álom autó, mert az 1 millió neked rengeteg pénz (ilyen is van, tudjuk), és oda értél, hogy van ennyi pénzed, akkor ne is vegyél autót.


Egy szó mint száz, ha valaki autót akar venni, de kételkedik abban, hogy 1 millióért (ami majdnem hogy az autótartás indulóára) vegyen-e, szerintem annak nem kell autó. Mert akkor van jobb helye is a pénznek. Kövezzetek meg.

2020. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
#9: A magyar lakosság nagyobbik részének nem éppen aprópénz az 1 millió...
2020. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!