Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egr szelep tisztítót használta...

ERDÉLYI LAJOS kérdése:

Egr szelep tisztítót használtatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!EGR szelep tisztító adalékot használt már valaki skodába?Érdemes venni bele?
2020. febr. 8. 09:27
 1/4 anonim válasza:

Szia

Nemrég használtam, igaz vw borába de szerintem az eltérés nem lesz nagy. csináltam egy videót is róla, mire kell vigyázni.lépésről lépésre.

Azt tudd ha nagyon koszos, akkor a végén mikor tisztítod, eseteke túlnyomórészében újra kell tanítani az alapjáratot.

Lényeges doldo, hogy mit minek nevezünk az EGR fojtószelep amelyiken keresztül a levegő beáramlik.

EGR szelep a kipufogógázt adagolja.itt a link

Jó munkát

https://www.youtube.com/watch?v=7GAcSq3wc78

2020. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

AZ EGR szelepet kikell venni és úgy letakaritani.

AZ ilyen hókusz-pókusz semmire nem való.

2020. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. febr. 8. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

Ha hibakódot dob rá és megszorul, akkor ki kell szerelni és úgy takarítani. Különben csak beküldöd a mocskot a csövekbe.

Viszont azzal számolj, hogy már nem fogja sokáig húzni az EGR. Meg lehet takarítani, de mire annyira elkoszolódik, hogy megszorul, addigra elég jól meg is kopik. Még elmegy fél évet, vagy egyet, aztán úgyis cserés lesz.

2020. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!