Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszélyes egy olyan...

Mennyire veszélyes egy olyan motorral motorozni, amin a gumi 8-10 éves?

Figyelt kérdés

A mintázatával nincs gond,szinte új,csak elég öreg és kemény:S Nem érzem,hogy csúszna,de nem is merek vele döntögetni.


Michelin macadam gumikról van szó és egy kb 60 lóerős motorról


2010. júl. 23. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sztem minél előbb cseréled le mert rohadt öreg és a tapadása egyenlő a nullával! Enyémen is ilyen öreg sz*r volt le is cseréltem egyből.
2010. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gumiszakértő, de bizos hogy nem 8-10 évre tervezik a gumikat, főleg motorkerékpárra ahol egy szezonban sokszor még nem is elég egy gum. Megrepedezik, szálszakadásossá válik, veszélyes lehet, cseréld le inkább ha biztonságosan akarsz motorozni.
2010. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 év a maximum idő, amit a gumik bírnak, szal csere :S
2010. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Yamy válasza:
Nekem 3 éves gumi volt fent, de egy hosszabb út után észrevettem, hogy több helyen kirepedezett. Én nem mernék öreg gumival közlekedni, főleg 60 lovas géppel. Cseréld le, ha teheted!
2010. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
háát, nekem a 76-os simsonon gyári gumik vannak, és megyek vele xDD
2010. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!