Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valami baja az autónak?

Lehet valami baja az autónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára el kell mennem külföldre munka miatt és ez miatt 9-10 hónapot le kell állítanom az autóm. 2012-es 1.6 benzines autó. Ez idő alatt lehet valami baja? Hirtelen jött ez az egész eladni nem tudom és nem is akarom használni pedig nincs aki használja. Max szüleim mennek arra 6 hónap múlva. De csak 2 hétig lesznek ott addig tudnák hasznalni. Kérlek segítsetek.


2020. febr. 5. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem max az akksit kell töltőre rakni néha, meg tipikusan ilyenkor fordul elő, hogy megszorulnak a fékek, ha l a gumi porvédő már nem az igazi, de ez az utóbbi talán nem lesz gond ennyi idős autónál.
2020. febr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kéziféket ne húzd be...


Tankolj bele prémium üzemanyagot, az tovább áll el.


Akksi nagy eséllyel meg fog dögleni ennyi idő alatt ha valóban senki nem fogja tudni még töltőre sem felrakni.

2020. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkusarut vedd le, addig sem meríti!!
2020. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkut le fogja meríteni, érdemes nem túl sok benzint hagyni benne, hogy frissel rá tudj majd tankolni minél nagyobb mennyiséget. Az már elég extrém lenne, hogy bakold alá, hogy a gumik ne nyomódjanak egy irányból ennyi ideig.
2020. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne új e10-es üzemanyagot hagyj benne hanem százast és nem lesz baj vele
2020. márc. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam az autó életkorát. Nem 2012-es hanem csak 2002-es az autó sima szívó benzin. Nagyon remélem hogy semmi baja nem lesz
2020. márc. 20. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!