Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómon van biztosítás...

Az autómon van biztosítás január 16-május 15ig, de?

Figyelt kérdés
kiszámláztak nekem fedezetlensegi díjat 2019 júliustól 2020 januárig Márciusban eladom az autóm és egy olyan infót kaptam a biztosítótól hogy ha ezt a fedezetlenségi díjat kifizetem és május előtt elviszik az autót és bemutatom az adásvételi szerződést akkor én ezt az összeget vissza kapom. Most akkor ez hogy van?Nem értem. Segítsetek

#biztosítás #KGFB #autó eladás #Fedezetlensegi díj
2020. febr. 4. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A fedezetlenséget bebuktad, ha márciusban eladod, akkor a március-május különbözetet kapod vissza.
2020. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2019 júliustól 2020 januárig nem volt biztosításod, akkor a fedezetlenségi díjat mindenképp ki kell fizetned. (Szép összeg lehet...)

Ha január 16-tól május 15-ig ki van fizetve a biztosításod és közben eladod az autót, akkor időarányosan visszakapod a pénzt.

2020. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

118000.- az összeg

Vannak az embernek nehezebb időszakai, sajnos nekem is az volt. Nem tudtam mit tenni.

2020. febr. 4. 13:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván kifizetem most ezt csak nem tudtam pontosan hogy az ügyintéző hölgy mire utalt azzal hogy ezt az összeget vissza is kapom amint eladtam a kocsit
2020. febr. 4. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmire nem utalt, te értetted félre. Az aktuálisan befizetett díjból (nem a hátralékból) kapod vissza időarányosan a túlfizetést.
2020. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem érdemes szórakozni, örülj hogy csak 118.000 fizesd be, és amit fentebb mondtak, a mostanit ha addig eladod vissza kapod.
2020. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!