Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tiszta belül az autótok...

Milyen tiszta belül az autótok? Kíváncsi vagyok ki mennyire foglakozik vele. Ha tudtok, képet is linkelhettek.

Figyelt kérdés
Engem megszólt egy ismerősöm, amikor felajánlottam neki, hogy elviszem őt munkába, úgyis egy vonalon megyünk. Benézett az autóba és csak annyit mondott, hogy ez undorító, nem ül be mert ráragad a kosz a ruhájára is. Én ritkán takarítom, pár havonta kirázom a szőnyegeket meg kefével letörlöm a műszerfalat, de nekem az pont elég, hiszen csak egy autóról van szó, nem a lakásba viszem be a mocskot.
2020. febr. 4. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2 ismerősöm autója h×k, pedig az egyik nagyon ilyen arisztokrata style. Egy másiké rendben, egy harmadiké nem annyira rossz, de koszos, másik kettőé oké.
2020. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!