Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó eladáskor az elsősegély...

Autó eladáskor az elsősegély doboznak és az háromszögnek a kocsiban kell maradnia?

Figyelt kérdés
Amikor vettem az autót egyik sem volt benne, én szereztem be. Most eladom, benne kell hagyni vagy az volt a normális anno h én is magamnak vettem meg? Nem tudom mi a szokás, hogyan kell....
2020. febr. 1. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Mivel nagy eséllyel úgyis lejárt már a készlet, tök mindegy... én kivettem az előző kocsiból, mert kellett az újba



“Azért az szégyen hogy egy normális pótkereket nem tesznek bele. Én biztos nem vennék autót a nélkül.

Meg mankó kerék !

HA én elmegyek valahová a családdal és szombat vasárnap kapok egy defektet, akkor mi van. Nincs normális pótkerék , hiába a mankó, azzal csak lassan lehet menni.”


1) tekintve, hogy úgysem tudnám kicserélni, pont jó a javítókészlet

2) a javítókészletet is a sárga angyal fogja használni, azért vagyok autóklub tag ;)

2020. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
A válaszolók nagy része megválaszolta a pótkerék ügyet, igaz hogy a kutya nem kérdezett pótkerékről csak elsősegély dobozról és háromszögről!
2020. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

Az elsősegély doboz úgy is lejár idővel... és gondolom nem zsír új, azt benne lehet hagyni simán.

Egy jobb minőségű háromszög már drága, azt nem hagynám benne, de ha valami gagyi van benne akkor nem tartanám meg. :)

2020. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!