Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért párásodik az autóm...

Miért párásodik az autóm szélvédője kívülről ilyen meleg időbe?

Figyelt kérdés
A kocsmiba fulyamatosan megy a klíma (nem a szélvédőre) és ezzel párhuzamosan folyamatosan párásodik kívülről amit percenként kell törölnöm. Miért van ez? És mit lehet vele csinálni?
2010. júl. 22. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
kocsimba..
2010. júl. 22. 20:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem került valami olajos szennyeződés a szélvédőre?!
2010. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hidegebb az üveg, mint a kinti levegő, de sokkal, ezért csapódik ki rá a víz. Kicsit kevésbé járasd a klímát.
2010. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
lehet valaki bebujt a motorháztető alá és leheli felfele
2010. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a klíma okozhat ilyen problémát, én is leszoktam hűteni az autót rendesen, de ilyen gonddal még nem találkoztam. Ha a hőmérséklet különbség miatt keletkezne is bármilyen kis pára, azt a menetszél csak lekoptatná.
2010. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tutis: nem, nem hiszem. Egyébkéntis tipikusan a klima fujás irányába (gondolm érted mire gondolok) van a pára. Egyszer már volt egy olyan "gyíkja" a kocsinak hogy valami lyukas csővezetéknek köszönhetően valamilyen gáznemű anyagot a szélvédőmre fújt. De az nem lehet, mert akkor pillanatokalatt bepárásodott és egyébkéntis akkor belülről most pedig kívülről párásodik.
2010. júl. 22. 21:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint azt nem hiszem hogy olaj vagy valamilyen szenyeződés került vona rá. Talán még azt tartom elképzelhetőnek hogy a szélvédő tisztító folyadékba keveredett valahogy valami. Megpróbálom kézzel lemosni a szélvédőt és kipróbálom hogy úgy mi lessz........
2010. júl. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!