Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire drága egy autómata G...

Marci1992 kérdése:

Mennyire drága egy autómata G Astra fenntartása?

Figyelt kérdés

Bővebben egy 18éves szép állapotú autómata példányról lenne szó,4-5 évig tervezném használni.

Gondolom a legnagyobb költséget a váltó elromlása okozná.Ez esetben valaki hozzás értő megtudná mondani hogy kb ez mennyit takarna ?

Mert mindig csak azt hallom drága a javításuk ,de engem összegben is érdekelne hogy mégis mennyi az a "drága"....



2020. jan. 27. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat ha behal akkor kb az auto erteke.
2020. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó hát ezt is hallottam párszor,de ezzel se lettem okosabb mert 400-800ezerig vannak kb árazva :D szoval nem mindegy hogy 400 vagy 800ezer a javitás.
2020. jan. 27. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé megbízható Japán váltókkal vannak szerelve. Ha mégis behalna, egy bontott váltó 50e Ft körül van.
2020. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vásárlás előtt át kell vizsgálni, vizsgáltatni.

Áz automata váltó nem minden előjel nélkül rimlik el, ha megfekelően karbantartották, nen kell tőle félni.

Egy robotizált váltó sokkal rizikósabb, Opelben lehet olyan is (pl Corsa C).

Javítás lehet drága, öreg autóknál esetleg nen is érdenes javítani, bele raknak egy bontott váltót... de nem törvényszerű, hogy nálad rimlik el (azért kell vásarlás előtt letesztelni)

2020. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha van bontott hozzá,akkor 200alatt meguszhatom szereléssel együtt?

Amugy köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 27. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy váltócsere 30-50e Ft körül mozog munkadíjban. A váltó 50e Ft, tehát egy kilóból megvan a csere.
2020. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Motorolajra többet fogsz költeni.
2020. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Opelom van

Egyszer egy automatás kocsit kaptam cserébe az enyém helyett a javítási időre

20- 25% több a fogyasztása is

2020. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!