Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb 50-es motor?

Melyik a legjobb 50-es motor?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a legjobbak az 50esek de kell vennem egyet mert biciklivel(kerékpárral) én sem járhatok!
2010. júl. 22. 15:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a Simson, mert váltós, jól rugózik ,kényelmes, nagy az ülés, a kátyúkat meg se érzi, fillérekből meg lehet építeni nagyon jóra (26 ezer forint olyan tuning, amivel 100-105 a vége, és fogyaszt 3,5-4 litert.

Olcsó, mindent megkapsz hozzá, nagyon egyszerű szerelni, és karbantartani.

A használata is gyerekjáték.

És egy normálisan megcsinált Simson SOSEM hagy ott az út szélén. Engem hazahozott már szar gyújtással, eldugult a karbim (kipróbáltam milyen a noname benzin..hát nem ajánlom senkinek) aztán az út szélén megcsináltam 5 perc alatt.

Egy gyári Simson bontatlanul elmegy 40-50 ezer kilométert, erre konkrét példákat is tudok említeni.

Szóval szerintem ár/érték, vagy ár/megbízhatóság kategóriában mindenképpen az első helyen végez

2010. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

sztem, még megfizethető kat.

(nagyon SZERETEM! ...ebben a kategóriában, mint a villám!)


[link]


[link]


[link]


képek:

[link]

2010. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De csak elég ránézni egy Simson-ra hogy örökre kizárjam a listáról!
2010. júl. 22. 16:29
 4/28 A kérdező kommentje:
Aprilia RS 50 is KAfa de nekem pont annyira tetszik,mint a Honda NSR 50!
2010. júl. 22. 16:31
 5/28 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Mi nem tetszik, mondjuk ebben: [link]


Az ülésen kívül (az hamarosan egyenesre lesz cserélve)

2010. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom de ehhez nem is fogom hasonlitgatni!

[link]

2010. júl. 22. 16:34
 7/28 anonim válasza:
simson endúró
2010. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Elég nagy hülyeség egy 2000 valahányas sportmotort egy 80as évekbeli utcaival összehasonlítani. Akkor inkább RS vs NSR azok egy csoportba tartoznak. Én inkább NSR-t venném mert az mégis japán és olcsóbb a cucc hozzá mint egy olaszhoz.


Az a simson elég szép :P Nekem is volt de gyári minden rajta kivéve a festést. 75 ezer ft volt azóta semmi baja csak 1 tűgörgö, benzincső, gumi. Pár ezer ft-os kiadás.

2010. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nekem ez kb 100-ban van, és majdnem annyival megy, mit egy gyári RS, csak nem olyan zümmögő a hangja, és kevesevbbet eszik :)


Nekem nem kéne 50-es gyorsasági.

Az kb olyan, mint a mopedautó.. semmilyen.

2010. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
hát kérdező,azért gondlj bel hgyha veszel egy ien motrt amit te linkltél és ha az az út szélén kint a semmibe csrbenhagy akkor mire megcsinálod tleg odafagysz nyárn meg rá olvadsz az aszfalra, egy simsom meg 5 perc alatt kész van
2010. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!