Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen krosszmotort vegyek?

Milyen krosszmotort vegyek?

Figyelt kérdés
Segitsetek választani:D
2010. júl. 22. 14:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Aki nagyon lehülyézett annak ittvan:

[link] RX 50

2010. júl. 22. 16:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Aprilia nem gyárt nem crossmotort,ha kroszmotort akarsz és télleg 190 centi közelében vagy akkor 125-ös kétüteműt vegyél.Yamaha YZ 125 előnyben,Honda CR,Kawasaki KX: ehhez valamivel drágább az alkatrész.KTM-et ne vegyél lehet nem fog tetszeni a krosszozás aztán úgyis csak eladod.A krosszmotornál a fenntartás nagyobb szó mint a megvétel.Egy üzemóra kb.2500FT-ra jön ki.Benzinnel,légszűrőolajjal,olajjal,láncsprayvel,mindennel együtt.
2010. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezek valóban nem krosszmotorok, hanem endurók..
2010. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én hülyéztelek le. Itt egy krosszmotor: [link]


Amiről te beszélsz, azok endurok. Krosszhoz semmi közük.

2010. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon birom mikor az endurot le krosszmotorozák és utána meg magyarázák h nekik van igazuk. A krossz motoron nincs világitás kitámaszto műszerfal tőbbet eszik megy mint a rakéta és nagyon igényes, karban kell tartani jobban mint egy utcai motort.
2010. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tudom de nem vok vmi nagy Pro ebben a témában de simán krossznak néztem!
2010. júl. 22. 17:30
 17/20 anonim ***** válasza:
És akkor most krossz motor kell vagy enduro?
2010. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Naná hogy az amelyik jobban birja!
2010. júl. 22. 17:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez milyen baromság már hogy amelyik jobban bírja? Mit bír jobban azt áruld már el,valami szempontot mondj hogy mi a f*szra kéne az a k*rva motor.Mind a kettő jobban bírja csak mind a kettő más.Az endurok hosszabb életűek nem olyan kihegyezettek,kevesebbet esznek,puhább a futóművük.Egy crossmotor már sok mindent bír de maximálisan üzemórás,125-ös kategóriában ez azt jelenti hogy szezononként full motorfelújítás,dugó fúratás esetleg hajtókar csere,legalább 50 ezer évente,ha kihasználod rendesen.Ez bírja az ugratást meg mindent,jobban mint az enduro de mivel pörgetni kell előbb szétmegy,és mivel pörgetni kell így kezdj el gyúrni,mert a kezeidet szétrángatja,én is azt mondtam mi a 125...hát elég kimerítő egy rendes csapatás...
2010. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az biztos h kimeritő egy csapatás. De azért a 125-ős krosszmotorba 41 paci is joval érezhetőbb mint az enduroba átlagba a 25-30. De szereti is a hasát a krossz viszont az az élmény nagyonjó, egy jó adag adrenalin bomba.
2010. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!