Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Staron motoroztam...

Malaboy kérdése:

Simson Staron motoroztam régen, most 22 vagyok, szeretnék egy Hayabushát külföldröl tudok olcsón szerintetek nem túl nagy ugrás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha majd nem a szüleid pénzéből élősködsz a nyakukon, akkor igen.
2010. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz motorozni és normális vagy feltudod fogni az erőt akkor nem ellentétben IGEN
2010. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Túl erős, nagyon erős..

BMW S1000RR-rel is eltudnál esni, pedig annak olyan elektronikája van, hogy az ihajj :D

2010. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez kelli télleg?

2010. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez vicc. :) Simson után egy 1300ccm-es motor?? Még egy 600as is elég lenne bőven ( még az is sok lehet).


17F

2010. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is simsonnal mászkáltam, utána mentem 250es 4t-vel, azzal még lazán ment, de egyszer mentem 600-as hondával, leszáltam róla és összecusztam ugy remegett a lábam, jogsim meg csak 50-esig van ugyhogy nem is vágyok rá
2010. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most 15 vagyok és tuningolt Simsonom van majd' mindennap megyek vele, ezután Kawa ZXR 400-at tervezek, az csak 65 lóerős, és én nem vagyok az a gyorsan hajtós típus, és még lehet hogy sok is lesz
2010. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb nem is lehetne az a bizonyos ugrás! De szerintem kár ezen aggódni, ha tetszik a motor, és kultúráltan közlekedsz vele, akkor nem lehet nagy baj. Azonban ahogy az előttem szólók is írták, elsőre félelmetes lehet egy nagy gép, mielőtt megvennéd mindenképpen próbálj ki egy másik, hasonló kaliberű motort, és ha ezek után is ezt akarod, akkor hajrá... Amúgy a külföldi motorokkal vigyázz, mert nagyon rá lehet faragni velük... Lehet, hogy olcsó, és szép, de sajnos általában az olcsóságának is megvan az oka (valami drágán javítható hiba a motoron...). Vigyázz ezzel, mert ha ez a helyzet, akkor a forgalomba helyezés, meg szállítás után már lehet nem lesz olyan olcsó...
2015. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!