Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson, gyújtás oldali blokksz...

Simson, gyújtás oldali blokkszéthúzó tervrajz?

Figyelt kérdés
Valaki tudna küldeni egy gyújtás oldani blokkszéthúzóról egy tervrajzot vagy egy linket, hogy melyik csavar mennyire van a másiktól és a 2 tengely nyomó mekkora távolságra van egymástól és a csavaroktól?

#Simson #S51 #tervrajz #blokkszéthúzó
2020. jan. 12. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy s51-es blokkhoz.
2020. jan. 12. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát, nem mi fogjuk helyetted megkeresni!
2020. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Van neted, tehát meg tudod keresni. Hajrá.
2020. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy gyújtás oldali blokkszéthúzó! Csak blokkszéthúzó van, amit normál esetben csak egyféleképpen (csak egy oldalról) használhatsz, éppenpont a gyújtás oldal felől.

Most, hogy ezt tisztáztuk, megkíméllek egy óriási energiát és időt igénylő kereséstől. Energia: pár gomb, illetve egér mactatása. Ráfordított idő: kb. 2 (kettő!) perc, de csa azért ilyen rengeteg, mert ellustálkodtam. Tessék:

[link]


Viszont ellentételezésként kérem, hogy egy héten belül mutasd be az általad készített széthúzót működés közben, természetesen egy olyan videóban, melyben a széthúzó általad történő elkészítése is benne van!

2020. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felettébb kedves válaszokat, utolsónak köszönöm, hogy legalább elküldte. De neked meg annyit, hogy nem fogom elküldeni, neked amit csináltam, mert nem neked csinálom, sőt még ahoz se lenne közöd ha 20 év mulva csinálnám meg oldal alapján.
2020. jan. 13. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam ebben a stílusban kedves nagyon okos kérdező, mert maximum fél perc google kereséssel rá lehet találni! Amíg ide kiírtad a kérdést, ötször megtalálhattad volna!
2020. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!