Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem nagyon drágák...

Csak szerintem nagyon drágák az új autók?

Figyelt kérdés

6-7 millió ft mondjuk egy Skoda Octavia is. Nem is tudom, hogy egy normál fizetésből ezt ki tudja kifizetni.

Ellenben 5-6 évesen már 2 millió körül kaphatók. Azon már kijöttek a gyerekbetegségek, esetleg voltak is cserélve kopó alkatrészek. Még ha költeni is kell rá max 2,5-ből megáll az egész.


2020. jan. 1. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

"5.5 millióért olyan Suzukit veszel, hogy megszólal..."


Igen, de ez egy kifejezetten olcsó márka, kifejezetten kicsi autókkal.

Ma olvastam, hogy a medián jövedelem Magyaroszágon 150 ezer forint. Innen nézve pedig a világ összes autója drága sajnos...

2020. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazából újat leginkább akkor érdemes venni ha telik rá. Használtból is sokat lehet találni jót, meg használhatót. Nyilván az nem zárható ki, hogy akadhat valami javítanivaló rajtuk.
2020. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de a Dacia még olcsóbb. Ha nem nagyok az igények csak vigyen el A-ból B-be, akkor teljesen megfelel és ugye Daciaból ott a Lodgy ami nem kicsi
2020. jan. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!