Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merjek e vele menni?

Merjek e vele menni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Amióta pár hete az OMV kúton E10 kapható és azt tankoltam az autóba, nagyon lomha lett, nincs teljesítménye, csak eszi a benzint. Valamint kb 10-15 perc után égett szagot kezdek el érezni és nem tudom miből jöhet.

Okozhatja az új üzemanyag?

Legutóbb már inkább az Auchannál 98-at tankoltam bele, de nem tudom hogy az segít e rajta bármit..

Mennyire lehet nagy a gond jelenleg és merjek e menni vele oda-vissza nagyjából 30 km-t?



2019. dec. 31. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
igen
2019. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi igen? 🤦‍♂️
2019. dec. 31. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg a leírt problémának semmi köze az E10-hez. Lehet hogy van baja, de valószínűleg nem a benzintől. Kezd már unalmas lenni ez a tömeghisztéria az E10 körül. Ha okoz is problémát egyes autóknál, az hosszú távon fog jelentkezni, nem néhány hét után.
2019. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Jóvammán, ez szőke női kérdés.
2019. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Aham..és csak nicknév nélkül lehet megkérdezni napiszinten többször ugyanazt a baromságot
2019. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne menj! Felrobban! Teleportál! Elhamvad, feloszlik, elpárolog!!

Ha annyit se írsz le, hogy milyen autóról van szó, szerinted lesz valaki aki tud segíteni??

Bár ilyen hozzáértéssel inkább tömegközlekedj!

2019. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szervizig menj vele
2019. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Bizony-bizony, talán már azt a 30 km-t sem fogja kibírni. Erősödni fog az égett szag, és a motor egyre gyengébb lesz. Aztán leereszt a pótkerék, bepókhálósodik a szélvédő, és még az irányjelző is halkabban fog kattogni.

Mindennek az oka egyes egyedül csak az E10 üzemanyag.

Add el az autót amíg lehet, itt a világ vége.


...és ha lehet, ne hozd többet szóba az E10-et!

2019. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

égett szag nagy eséllyel valami olaj túl melegedése miatt van vagy szivárog és ráég valamire...

ehhez semmi köze az E10 mumusnak

Vidd a szerelőhöz!

2019. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!