Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merjek vele menni?

Merjek vele menni?

Figyelt kérdés
Tegnap jelentkezett edesanyam autojan a bal elso kerek iranyabol egy borzaszto eros csikorgas, mint amikor 2 femlemez dorzsolodik kb. olyan hangja volt amikor ment, mint a rossz villamosoknak. Megemeltem, megrangattam, de ugy nem hallatszik, csak menetben. Anyuek csak 20-ig mertek vele menni, de en ma az autoszerelo fele menet kitoltam 80ig es borzaszto mar fajt a fulemnek szintre emelkedett a csikorgas es egyszer csak megszunt teljesen. Azota kb 2 km- mentem vele es nem jelentkezett. Mint kiderult az autoszerelom 7.-ikeig szabadsagon van. A kerdesem az lenne, hogy ti mernetek vele menni? A fekek teljesen jol fognak, de termeszetesen felkezzel rajtalennek a kezin, ha neadjisten elszallna.
2017. aug. 3. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyanus, hogy a fék lesz a hibás. Konkrétan elkopott. Am nem fog elszállni, mehetsz is vele ha a hang nem zavar, szarabb már nem nagyon lesz, úgyis cserélni kell a betétet (a tárcsát is lehet)
2017. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És azt nem nézted, nem tűzforró-e a kerékagy?

Lehet, berohadt a fék munkahenger.

Kerékcsapágy nem csikorog, az búg veszettül.

2017. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kerekagyhoz nem ferek hozza meg leginkabb nem is ertek hozza. Meg itt nincsenek is szerszamaim. (1 hetig vagyok itthon) En abban remenykedek, hogy a fekbetet ment szet.

Ill. a masik dolog ami eszembe jutott nem lehet, hogy valami ko vagy kavics/kosz kerult bele es az surlodott valamivel aztan az pattant ki? Magyarazna, hogy miert szunt meg.

2017. aug. 3. 08:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Most, hogy hult/allt egy orat vegiggurultam az utcan meg fekezgettem, tovabbra sem jott vissza a csikorgas.
2017. aug. 3. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elkopott fék nem csikorog hangosan, talán kissé vagy semennyire.

Beleszorult kavics az igen.

Ha megszűnt mehetsz vele

2017. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okes koszi eldontottem, egyebkent minden ahova mennem kene 10km-n belul van szoval nagy baj semikepp sem lesz. Aztan meg, ha lesz gondolom rafer egy atnezetes az egesz fekrendszerre.
2017. aug. 3. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Vadiúj gyártmányunk jött vissza a próbapályáról veszett csikorgással. Egy beszorult 3 mm-es kavics okozta, kiszedtük és ment tovább.
2017. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!