Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 159 2.4jtd automata...

Alfa 159 2.4jtd automata illetve vw polo 1.6crtdi, esetleg grande Punto 1.9jtd ről valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a három autót megint hogyan sikerült összeválogatni? Ha gazdaságossági szempontokat nézünk, akkor Polo. Ha nem, akkor amelyik tetszik, vagy bármi ami alapján bekerült három teljesen eltérő autó a kalapba
2019. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Három teljesen különböző autó.

Ha szépet akarsz, akkor Alfa, vagy Punto. A Puntoval kevés a baj is.

Ha sótlant akarsz, akkor Polo.

2019. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt a 3tipust néztem fokent, de leginkább az alfa tetszik, ezen kívül szemezgettem Audi a3-a4, és a bmw 1-és szériájával, nem tudom hogy márka ugyileg melyik lenne a legjobb választás, dízeleket nézek főként napi 80km-t mennék kb, fontos lenne hogy megbízható motorja legyen és ha valami probléma van ne horror legyen javítani, ezen felül annyira legyen erős hogy 1-2 előzést végre tudjak hajtani..
2019. dec. 26. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Erre a használatra VAG dízel, az olaszokat ki is húzhatod a listáról. A 159 már egész jó olaszhoz mérten és vannak jó motorok benne. Talán az 1.9 még megbízhatóbb, mint a 2.4, de összességében még mindig olaszos. Szir-szar bosszantó hibák gyakoribbak, mint egy VW-nél
2019. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erre a 80km-re megfordult a fejemben turbo benzines motor is Vw konszern, de ahogy olvastam fenntartás ügyileg nem igazán olcsóbb, 159-es alfat választanám bár elég bonyolult elvileg mint motorikusan mint futómű ügyileg, ahogy néztem a BMW 1-és szeria, és Audi a3-a4 is hasonló, talán a Punto 1.9jtd ami egyszerűbb szerkezet de cserébe nem néz ki rosszul és a teljesítmény is elegendő lehet.. Mi a vélemény?
2019. dec. 26. 20:30
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
54%

"fontos lenne hogy megbízható motorja legyen és ha valami probléma van ne horror legyen javítani,"


Akkor mit keres a felsorolasban az alfa???főleg a 2.4jtd????abbol 2 féle létezik,amelyik már hengerfejes,meg amelyik nálad lesz az......

Vedd meg a puntót,persze csak ha nincs menthetetlenül szétrohadva.....bár abba meg olyan jó benzin motorok vannak szintén kis fogyasztassal hogy szerintem nem éri meg a dízelt venni belőle csak tényleg iszonyatosan magad futásteljesitmeny mellett

2019. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!