Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen ez az auto...

Szerintetek milyen ez az auto így látatlanban? (kép, adatok)

Figyelt kérdés

Megérné megvenni stb..!

[link]


2010. júl. 20. 16:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is vectra jobb mint a ford scorpio
2010. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Beviz Elek ***** válasza:

"Azért a sportosan vezetek egy literes stiftnél Epic Fail!"


Tudod annyi a különbség, hogy amíg te előzöl addig hagyod 5ösbe és a (PD)TD(I) kocsid ülésébe ragadsz, addig én vissza kell váltsak és kicsit bíztatni kell, hogy menjen. Nem az a jó sofőr aki 150 lóerővel előzni tud, hanem az, aki 50-nel :)

Az, hogy mennyire sportos... Nekem annak számít. Soha nem tartom fel a sort se lakott területen kívül, se belül. (Na jó autópálya már kicsit húzós)

2010. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Testvéremnek van egy, és hát öööö, nem bírnám elviselni. Mondjuk én dinamikusan is vezetek, szóval 120 alatt országúton nemigen lehet engem látni. Sőt országúton is inkább kényelmes 160-170. Tudom, hogy rohadjak meg de ez van.
2010. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Beviz Elek ***** válasza:
Ne rohadj meg. Aki érzi a kocsit és tudja, hogy biztonságosan megy annyival, az tegye. Legjobb példa a nagybátyám. Kapaszkodok mellette, megy mint egy őrült. Közben sms-t ír vagy telefonál. 25 év alatt több mint 1.5 millió kilómétert levezetett, balesete eddig soha nem volt. Sokkal veszélyesebbek a lassú és béna sofőrök!
2010. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!A fekete Vectrat mentettem!A Golf meg már elkelt!

Esetleg nem tudna valaki ajánlani autót!Ismerőse révén vagy valahogy!200 ezerig!Lehetőleg Dízel legyen,de nem gond ha Benzines!Szolnoktól elérhető távolságban:Szolnok,Bácskiskun,Pest megye!Ám barátom most megy helyettesíteni Tatabányára egy hétre, szóval onnan is jó!Ott már van egy kiszemelt auto(Ford Fiesta), de az sem biztos, hogy meglesz!

2010. júl. 24. 13:12
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ezt venném meg, és megcsinálnám olyanra, mint gyárilag volt:

[link]

Amúgy gyors keresés alapján:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hígy nekünk a régi dizel nem jó
2010. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!