Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen ez az auto...

Szerintetek milyen ez az auto így látatlanban? (kép, adatok)

Figyelt kérdés

Megérné megvenni stb..!

[link]


2010. júl. 20. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért sokat ne várj egy 20 éves autótol.

Pozitív a 2 év műszaki. A megadott futásteljesítmény biztosan nem igaz. Dízel autókba 4-5 év alatt tesznek ennyit. Motorikusan nagyon át kell nézni, nagy köbcentis turbódízel, költséges javítások lehetnek.

Amennyi látszik a képeken, hogy az ajtók aljai rohadnak, gondolom az alváz is eléggé odalehet már.

Hosszútávra nem terveznék ezzel az autóval, de ennyiért ne várj csodát.

2010. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ennyiért alig van valami, de ezt soha. Kábé 7-800 ezer KM lehet benne, rozsdásodik, és nem mutatja meg a belsejét. Ráadásul turbós. Inkább valamilyen benzinest nézz, mondjuk Kadetteket.
2010. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2500-as motorral?? Áh.
2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem ennyi pénzért inkább volvo 440-st nézegess :) nekünk olyanunk van igaz hogy dízel de előtte volt egy benzines is és nagyon jók :) a tipushibája hogy a hátsó sárvédőív szokott megrohadni
2010. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Melyik 20 éves autón nem rohad a sárvédőív?? Mindegyiken.
2010. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 lodarazs ***** válasza:
50%
Utolsónak: Audi
2010. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Azért kérdeztem, mert nem értek hozzá!Egyébként 20 éves lány vagyok!A barátom akar venni autót és szerettem volna neki segíteni benne!De amugy evvel az autoval nem is foglalkozott!

Még tennék fel egyet!Erről is írjatok már létszives véleményt!Persze elfog menni megnézni az autot személyesen is!


[link]

2010. júl. 23. 07:13
 8/17 Beviz Elek ***** válasza:

Golfokról sokat nem tudok mondani :(

Én tavaly nyáron vettem egy ilyet: [link]


Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Kicsit rosszabb állapotú mint amit linkeltem (apróbb horpadások, rohadások), de a motorja tökéletes, sportosan vezetek és jól bírja a tempót. Eddig összesen egy biztosítékot kellett kicseréljek, mert raktam bele kp-i zárat és nem bírta.

2010. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

opel astra f vagy vectra A


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


4. [link]

2010. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért a sportosan vezetek egy literes stiftnél Epic Fail!

Amúgy jó a Golf, legalább valós kilométer van benne, bár én régi dieselt nem vennék, elég sok gond lehet vele. Másrészt a fekete Vectra megfontolandó!

2010. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!