Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki ignis II beázik 2...

Suzuki ignis II beázik 2 helyen, a tetőkárpit vizes. Hogy javítsam meg?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne orvosolni a problémát?


Leszedtem a patentokat, amik tartják, de be is van ragasztva valamilyen szinten.

Le lehet venni úgy, hogy ne legyen baja? Illetve lehet hogy a hátsó ajtó tartónál ázik be, vagy nem tudom


akinek van tapasztalata, hol tud beázni?


elöl is ázik, nem tudjátok hol ázhatnak be, ami ilyen tipushiba lehet?


2019. dec. 25. 10:58
 1/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Az antenna a tetőn van? Van tetőablak)napfenytető?
2019. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HA a szélvédő ragasztás nem jó akkor is beszivároghat.
2019. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az antenna a tetőn van,de szerintem nem ott ázhat be!
2019. dec. 25. 13:46
 4/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Akkor hol azik be? Megtaláltad?
2019. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e a probléma, Ignis tulajoknak írnám. Vegyetek Sika fekete vízálló gumis szilikon anyagot. Pisztollyal gyönyörűen ki lehet nyomni. Alcoholos fertőtlenítővel a szélvédő felső részét körbe takarítsátok le, majd ragasszátok körbe a szilikonozni kívánt felületet. A szilikont a szélvédő tömítés felső és alsó szakaszához is nyomni kell! Száradási idő kb 6 óra, utána nem lesz gond a beázással. ;) 2500 ft körül van a 300 ml szilikon tömítő ami kb 10 felhasználásra elég. Kb 2-3 év alatt öregedik el a szilikon. Eléggé megéri, mintsem kicseréltetni a szélvédőt kompletten egy vagyonért. Sok sikert!
2021. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!