Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autóillatosító működik...

Melyik autóillatosító működik tényleg legalább egy kis ideig?

Figyelt kérdés
Hiába teszem őket az autóba nem csinálnak illatot. Próbáltam a fenyőfásakat és az ahhoz hasonlókat, aztán azokat is amikben folyékonyan van az illat kis fakupakkal vagy amit a szellőzőrácsra kell tűzni, nem működnek.
2019. dec. 25. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A szellőzőrácsra tehet ő Lenoros. Imádom.
2019. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mostani autómnak van beépített gyári illatosítója. Így nem lengedezik semmi, semmit nem kell sehova feltűzni. Csak egy patron van amit időnként cserélni kell. Nagyon szeretem, nagyon kellemes az illata, de elég drága a patron és nem bírja tovább, mint a többi univerzális típus.

Ez előtt én is fenyőfásat és hasonlókat használtam. Nekem nem volt velük bajom. Elég intenzív illatuk volt, minimum 2-3 hitig kitartottak. Az olcsó, pár száz forintos áruk miatt, nem volt gond, pár hetente cserélni őket.

2019. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Látogass el egy fül-orr gégészetre.

Én akármilyet veszek 50 méterre érezni a kocsitól...

2019. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Paloma olyan 2 hónapig bírja. Van ilyen kis tartály az alján amiből a filcre kell önteni egy kis illatanyagot időnként.

Erre gondolok: [link]

2019. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se igazán érzem az autóba az illatot,de ettől független még van,mert vannak akik elájulnak mikor az ajtót kinyitom és állítólag nem is új autó illatom van mindig :D fenyőfáshoz van tartóm a műszerfalon,így teljesen kibontom a zacsiból,+ ilyen kis illatosítós pöcök van elől 4 szellőzőbe + beépített illatosító van az autóba amit ilyen illattal itattam át + jövet menet a spray verziót fújkálom a szőnyegre. Nagyon hamar megszokja az ember az illatot és nem vagy csak alig érzi miközben illatozik az autó nagyon
2019. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!