Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az a márkájú autóillato...

Melyik az a márkájú autóillatosito, amelyiknek TÉNYLEG új autó szaga van?

Figyelt kérdés

Néhanyuk inkább budos, mint illatos.


Ismertek olyat ami valóban visszaadja azt az autószalon (gumi, bőr, műszerfal) érzést?


2018. jún. 8. 17:38
 1/4 anonim válasza:

Nem létezik ilyen illatosító. Minden új autónak más-más illata van, minden autóban más fajta műanyag, szövet és bőr elemek vannak, illetve ez pár hétig-hónapig érezhető.

Ezek az illatosítók valóban nagyon büdösek és nem igazán fogsz olyat találni, ami tényleg hasonlítana egy új autó illatára.

2018. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az új autó "illat" az a friss műanyagok, amiknek az olvadásrétege még adott szagot mert frissen lett elővéve.

A huzatok és egyebek.

Nincs olyan illat, hogy olvadt műanyag,bőr,kárpit egyéb egy kis légfrissítővel.

2018. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idén februárban vettem új autót. Ez a legelső vadonat új autóm.

Hát nem tudom egyesek mért vannak annyira oda ezért a műanyag szagért, amit áraszt. Nekem ez inkább kellemetlen, mint jó illat. Alig győzöm kiszellőztetni és azért használok illatosítót, hogy valamennyire elnyomja ezt a büdös szagot.

2018. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem minden autónak van jó illata új korában.
2018. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!