Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha maximum 80ezrem van autóra,...

Ha maximum 80ezrem van autóra, találok?

Figyelt kérdés

Én egy max. 25 éves, ezres fiat uno-ra gondoltam. Szerintetek?

Ha valakinek van ilyen, írjon!


2010. júl. 20. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és az átírásra, eredetvizsgára honnét lesz pénzed?
2010. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Akkor inkább vegyél egy Lada Samarát. Igénytelen, van hozzá alkatrész és olcsó.
2010. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Persze h van. Csak az más téma h ennyiért nem jó állapotút kapsz amire még 1x ennyi rámegy majd. + a papírok stb.
2010. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Unokatesóm vett egy kocsit 30E + az átiratás stb kb annyira jött ki.

Nem rossz ötlet, neki is csak a kocsi alja esik le néha útközben.

2010. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
150ezrem van, de mivel gondoltam az átírásra, biztosításra, ezért írtam 80ezret.
2010. júl. 20. 14:00
 6/12 anonim ***** válasza:
A csacsi az tényleg jó ötlet:) Ha így falun, viéken járkálsz... azért városba már elavult sztem... Egyik ismerősm meg városba vett egy suzuki marutit... kb ennyi pénzért, és picike parkoln i is jól lehetne vele, ha tudna vezetni a gyerek:D
2010. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
24%
vegyél kis polskit, kicsi rá a súlyadó meg a biztosítás nem eszik sokat és iszonyat jól megy, én anyumét gyilkolom, és eddig csak a hengerfej ment el, am semmi extra
2010. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem a szamár jó választás, nekem is volt, városba kiváló, sose volt vele gond, apróbb dolgok mennek szarni általában. Filléres a javítása, és ha kicsit értesz hozzá, otthon is majdnem minden javítható benne.
2010. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, ha szamarat veszel és városba használod, a hűtő hőgombáját cseréld ki, hogy korábban nyisson, úgy semmi esély, hogy felforr a motor. Az Uno-t kerülném a helyedben, vannak olyan tipusai, amihez vadászni kell a motoralkatrészt, és ugye 25 éves olasz autóhoz, nem is igen olcsó...
2010. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Santiego007 ***** válasza:

Hát ennyiért elég húzós.

Találni találsz ilyen lepukkant sz@rokat,amire többet kell költened mit amennyit ée az egész kocsi.

Inkább gyűjts még hozzá egy 300.000-ig

2010. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!