Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ignis is olyan legendasan...

Az ignis is olyan legendasan strapabiro, mint a regi swift?

Figyelt kérdés

Kocsi kellene dolgozni.. olcso fenntartasu, alacsony fogyasztasu autot keresek.. egyelore ignist nezek.. szerintetek milyen?


Eddig a fiat stilo kihuzva

Illetve a skoda fabia szinten kihuzva


2019. dec. 17. 09:07
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Ignác,wagyonőr.....ezek is mind jók kb mint a stift,de csak ha nincsenek menthetetlenül szétrohadva
2019. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Az Ignis motorikusan megbízható, de nem kimondottan komfortos autó (ha az számít)

A magas ülés pozíció lehet előny, azon kívül nics semmi extra, a lengés csillapítója szinte teher autós "finomságú", aminek azért előnye is van - nem romlik el könnyen.

A rozsdára természetesen figyelni kell, még a vásárlás előtt, és nem utána megnézni, milyen állapotban van alul az autó, de ez minden márkára igaz.

Megfelelő állapotban megvásárolva, a kopó alkatrészek cseréjén kívül az Igniseket nem nagyon hordják szervizbe, nem egy elromlós típus - vagyis megbízható.

A takarékosság relatív, az Ignis magas, kocka formája miatt úgy mondható takarékosnak, hogy 7 litert eszik, nem 9-et, mint az elődje a Wagon R+ (egyébként azok is megbízhatóak, de nem mondhatók takarékosnak)

2019. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ignis lehet hogy nem komfortos mint az előző is írja de a régi Swift-től sokkal komfortosabb. Nem hajlamos rohadásra mint az Opelek,és nem is romlik el. Fogyasztása városban 7 feletti.
2019. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
És olyan legendás a törése is.
2019. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
30 évet dolgoztam szerelőként 11 éve javítóműhely vezetője vagyok, majdnem válaszoltam a kérdésre de szerencsére elolvastam az előző válaszokat és mivel nagyjából ugyanazt bírtam volna írni mint a 3-as válaszoló és lepontozták akkor inkább nem válaszolok! Megjegyzem: nem csodálkozok szinte mindig csak szakmámmal és mivel volt egy nyitott szívműtétem ezzel kapcsolatos egészségügyi dolgokban szoktam válaszolni. A százalékok már régen nem nagyon érdekelnek mert sokszor a buta beszólogatók 80-90%-osak a normális válasz pedig 50. Célom inkább a kérdést feltevő segítése.
2019. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!