Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetekaz alábbi...

Mi a véleményetekaz alábbi jármű építési projektemről?

Figyelt kérdés

Egy quad futómű,melynek a hátsó futóműve helyett vagy egy kroszmotor hatsó villáját, vagy egy robogó hatsó kereket tenném.


A cél hogy egy fedett kabint is kialakítanék...



2019. dec. 14. 17:08
 1/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
71%
Gyerünk, csináljuk meg!!!
2019. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez a vágyad, úgyis megcsinálod, én mit mondhatnék erre. Nem tudom hogy mennyire vagy jártas ebben, a gányolásnak nem vagyok híve, meg minek ilyen jármű? Hova mennél/mehetnél vele?
2019. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Inkább nem mondanék rá semmit...

Emeljük a súlypontot, a stabilitást meg ettől függetlenül is csökkentsük. Tuti project.

2019. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én veled vagyok tesó. Ha kész, kérek képeket!
2019. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szombat délután ennyire unatkozol, hogy idióta kérdések kiírása a legjobb elfoglaltságod? Elég szánalmas.
2019. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

18:06 Most mit akarsz, a három kerék a legstabilabb. Garantáltan nem fog billegni :)

Kérdező, gratulálok, feltaláltad a Velorexet.

2019. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A merev tengelyű quad sem igazán stabil kanyarban. Ellenben 3 kerékkel dönthető kanyarban tehát stabilabb
2019. dec. 15. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Attól, hogy hátul hosszlengőkar vagy lengővilla van, hogyan lesz dönthető kanyarban a quad? Az első kettős keresztlengőkarok nem adnak akkora rugóutat, hogy jelentős szögben be lehessen dönteni a vázat, ráadásul a trapézgeometria miatt döntés közben elmegy a kerékdőlés, nem az a végeredmény, amit várnál. A te ötleted a Piaggio MP3-ra hasonlít, ott pedig - nem véletlenül - nagy rugóutat adó hosszlengőkarok dolgoznak elöl, hogy a kerék függőleges síkban hosszan mozoghasson, helyet adva a döntésnek. Ja, és a nyomtáv is kisebb, mint a quadok esetén, hogy csökkenjen a szükséges rugóút.
2019. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az mp3 piaggio felfüggesztése remek. De magasan van az egész, azért kell annyira dönteni. De a quad alacsony és stabilabb is lenne. A geometriát talán lehetne állítani. De a lengókarok engednének annyit..
2019. dec. 21. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!