Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba kell EÜ csomag?

Simsonba kell EÜ csomag?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minden motorba és segédmotorba is kötelező.
2010. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem eddig még sose kérték.Meg nincs is.És ha egy "ezer"éveset rakok be akkor mi van?
2010. júl. 19. 09:38
 3/18 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy nem kötelezö segédmotoros kerékpárba, de szerintem jobban jársz ha van benne elsősegélycsomag. Nem csak elsősegélynyújtásra jó, eléggé sok mindent meg lehet vele csinálni.


Én pl autónál amikor kilőtte a kiegyenlítőcsavart a hűtő, a sebtapasszal ragasztottam körbe hogy el tudjak gurulni a következő szervízig.


Vagy pl egyik barátomnak az egyik hűtővíz csöve lukadt ki, azt is a sebtapasszal lett befoltozva :D:D

2010. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kötelező, amúgy nekem sincs :D
2010. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem van!! :D Még papám komárjával adták 75ben :D Rico Kötszerművek :D Igaz h fele nincs meg és a 3-4évig steril kötöző is már rég nem az de sebaj :$ :D
2010. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem van itthon egy régi autós csomag.Nem lett használva de még a Trabantunkba volt ami már jó pár éve nincs meg.Ha abból pakolok egy kis táskába mindenből egyet az megfelel.?Nem mondhatják hogy nincs:DMind kezdetlen de 197valahányas
2010. júl. 19. 10:48
 7/18 anonim ***** válasza:
Segédmotorhoz nem kötelező ami kötelező az a tompított fényszóró nappal is,lakott területen belül is és a szükséges okmányok(jogsi,biztosítás,adásvételi)
2010. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor segédmotorhoz nem kötelező.Szerintem is mert úgy van megnevezve a különbőző csomagok hogy A meg B meg C.Mint a jogsi kategória.Bizti jogsi van.Adásvételit meg eddig sose kértek
2010. júl. 19. 10:54
 9/18 anonim ***** válasza:

Másodszor írom le, hogy SEGÉDMOTORHOZ IS KÖTELEZŐ

Aki nem ért hozzá mi a f*szomért ír ide?

[link] ittvan mindjárt az első..

A kategória: motorkerékpárok


MINDEN MOTORHOZ KELL

2010. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

már bocs de ez reklám inkább hogy mihez lehet használni

Amúgy a segédmotor NEM motorkerékpár, talán ha a kezedbe vennél egy kresz könyvet(nekem 10.oldal) van egy táblázat ahol le van írva. a segédmotor a alábbi csoportba tartozik:GÉPJÁRMŰNEK NEM MINŐSÜLŐ EGYÉB MOTOROS JÁRMŰ

a motorkerékpárok egy külön csoport...

erről ennyit szóval nem kötelező.

de azért ajánlott:) kitudja mikor kell

2010. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!