Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyet értesz azzal, hogy B...

Egyet értesz azzal, hogy B kategóriás jogsival lehessen 125 ccmes motort vezetni?

Figyelt kérdés
Több országban is működik gond nélkül pl. Ausztria. Ezt szerintem teljesen simán be lehetne vezetni.
2010. júl. 18. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyet.
2010. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet h jó lenne bár sokan akiknek van B-s jogsija életében nem motorozott annak még az 50es motor is sok nemhogy egy 125ös!! Aki városban használná pl BP annak minek 125ös motor? Műszaki, teljesítményadó, több biztosítása stb.

Oda jobban megérné egy 50es.

2010. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
32%
Egyáltalán nem. Teljesen más motort vezetni, mint autót.
2010. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én csak akkor, ha előtte elmegy egy motorosoktatásra, ami pl 4-5 rutinóra lenne, 10-20 ezer forintért

Így lenne logikus

2010. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyet értek, de csak akkor, ha kötelező lenne mellé a rutinvizsga és a forgalmi vizsga. Természetesen megfelelő óraszám után... (Elmélet szerintem nem szükséges). Ezek a motoros érdekei...

Minden B kategóriás szabadon választhatna hogy él-e a továbbképzési lehetőséggel, vagy sem.

És sajnos azt kell mondjam, hogy az 50 cm3 kevés Budapestre... Ezt be kell látni.

2010. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem értek egyet, mivel fele annyi keréken más az élet.
2010. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyet értenék ha lenne egy pár motoros óra a vizsga előtt.

De nekem jó lenne úgy is ha csak úgy simán megadnák a B-kategóriával együtt mert már vezetem váltós motort, csak szokni kéne a 125-ös erejét.

Ez olyan dolog hogy vki 75-Le-s szívó dízelen tanul vezetni de otthon meg várja a 150-Le-s TDi. Akkor is elbírja vezetni ha nem azon tanult.

2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.Akkor lenne még csak sok motoros baleset.(inkább azt kéne bevezetni,hogy kismotorral is lehessen személyt szállitani.18év felett persze olyan kismotort ami gyárilag 2személyesre van kialakitva.
2010. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 oras kötelezo gyakorlat utan igen. Pont mint nalunk, Österreich-ban.
2010. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ezért egy mai 125-s főleg egy 2T pl.:CAgiva,Aprillia,Honda stb azért ezek elég jó teljesítménnyel és menetdinamikával rendelkeznek,teljesen más vezetés módot igényelnek.
2010. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!