Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sufni tuningnak számit ha...

Sufni tuningnak számit ha neon-t teszek a kocsi alá?

Figyelt kérdés
Mármint megvan ültetve a kocsim fekete színű fekete felnivel és szeretnék alá kék neon-t kéket vagy zöldet vagy pirosat nem tudom melyiket még. A másik kérdésem az lenne hogy mikor büntethet meg? Ha egy helybe állok és felvan kapcsolva akkor megbüntet vagy ha csak menet közbe használom. A kocsim nem sufni tuningos minőségi anyagok vannak rajta és sok embernek tetszik. Csak mostanában sokan mondták jó lenne egy neon … és nekem is tetszik az ötlet . Válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 18. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a világítós izék elég gázok, bármely autón...
2010. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nagyon gáz, sufnituningnak számít igen


a tuning nem arról szól hogy karácsonyfát csinálsz a kocsiból

2010. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ez egy tuning:

[link]


látsz rajta csilivili cuccot, neont, stb.?

nem, pedig állatul néz ki

2010. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csíra kisgyerekeknek való aki a túfesztendfürüisz sorozaton nőttek fel.
2010. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem sufnituningnak, hanem tahótuningnak.

6 évesen nekem is tetszett a neon..

2010. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oks köszi meggyőztetek akkor marad így ahogy van:D nem akarok száguldozó vándor cirkusz lenni (N) köszi mégegyszer.
2010. júl. 18. 16:37
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Egy autó optikai tuningja ott kezdődik, hogy leülteted, és veszel rá nagyob alufelnit, és peresebb gumit.


2. ne akard többnek mutatni az autód mint ami valójában. Tehát ha pl egy golfod van, akkor ne vegyél rá BMW-s cápauszony antennát, illetve ne vegyél evo légbeömlőket.



Ha kellenek esetleg még tuningtippek, privátba küld el az autód képét és tudok adni pár tanácsot.

2010. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi küldeni fogok majd :)
2010. júl. 19. 18:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Sosem értettem azokat,akik mindenáron ürhajót akartak építeni az autójukból mit érezhettek akkor...
2010. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És akkor most a neonoktól könnyebb, és gyorsabb lesz? Mert a tuning a motor bütykölését is jelenti ám, nem csak a külső díszítéseket.
2010. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!