Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teszek benne kárt, ha néha-néh...

Teszek benne kárt, ha néha-néha kihúzatom?

Figyelt kérdés

Van egy Simson S51B-m,legtöbbször 40-55 km/h között közlekedek vele,de néha-néha (olyan hetente egyszer)kihúzatom 70-80-ig nem szeretek vele ennyivel menni,mert tudom,hogy erőlködik és hát sajnálom ilyenkor.

De néha azért próbálgatni kell. Nyugtassatok meg,ugye nem lesz baja,ha néha ekkora fordulaton,sebességgel megyek?


14/f


2011. okt. 14. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha kell is mert el fog lustulni ,ha nem huzatod meg és olyan érdekes lesz a motor gyorsul ,de olyan lassan mintha húznának hátulról.Néha jobban ki is húzathatod.
2011. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Én is így vagyok vele. Akkor lesz, csak baja, ha örökkön-örökké full gázzal mész vele.
2011. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sőt! Kétütemű motornak hasznos is, mert legalább begyullad a lerakódott korom a könyökcsőben.
2011. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem teszel benne kárt ,csak várd meg hogy átmelegedjen az egész blokk üzemi hőre.. Utána lehet neki húzni.. 2-3 km nél többet max gázon nem érdemes egyfolytában haladni vele azért csak öreg gépek már a simsonok.
2011. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!