Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Késő elkezdeni motorozni 20...

Késő elkezdeni motorozni 20 évesen?

Figyelt kérdés
Ugy , hogy idáig nem nagyon van motoros tapasztalatom, autóra van jogsim de az teljesen más. Mit gondoltok? Ti hány éves korban kezdtetek el motorozni? És mégis milyen motort ajánlanátok kezdő motornak?? köszi a válaszokat !!
2010. júl. 18. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose késő elkezdeni. Profi versenyző már nem leszel, de ha szeretnél, indulhatsz amatőr kupákon is. De a motorozás nem erről szól. Ez egy hobbi. Kezdőmotor? Milyen stílusban szeretnél motorozni? Inkább szabadabb, gyorsabb, kényelmesebb? Milyen magas, nehéz vagy?
2010. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D Először nekem is ez jutott eszembe: Sosem késő! ( csak már ha az egészséged nem engedi de az már más tészta...)


Én 13évesen kezdtem el papám komárjával. Sztem már egy 250es gépet bevállalhatnál simán. Pl fzr250, zxr250, cb250


17f

2010. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár én 13 évesen kezdtem egy szakadt Simsonnal :D
2010. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sosem késő elkezdeni a motorozást.

Mondjuk én 9-10 éves koromban tanultam meg motorozni, akkor apám vett nekem egy Romet-et, azon meg is tanultam váltani.

És (És-el nem kezdünk mondatot) szerintem egy 4 ütemű 250-es motort még nagyon jól el is tudnád vezetni. Csak arra figyelj ha még sosem mentél nagy motorral, akkor az első 400-500 métert nagyon óvatosan tedd meg, mert valószínű remegni fog a kezed egy picit. De utánna meg nem lehet majd a mosolyt lemosni az arcodról :D

2010. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apám 40 évesen kezdett el motorozni, és megy jól vele, soha nem késő elkezdeni! :)

15/F

2010. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
uh köszi mindenkinek a választ , hát igazából a stílust véve inkább a kényelem tehát valami chopper stílust szeretnék , akkor azt mondjátok a 250cm3 az még jó ... ennek örülök és még egyszer köszönöm mindenkinek a válaszát :))
2010. júl. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!