Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Daewoo Lanost venni?...

Megéri Daewoo Lanost venni? 99-2000-es év,1.4-1.5 motorral?

Figyelt kérdés
Kezdő autónak venném. A fő szempont a megbízhatóság, olcsó szervíz, kevés fogyasztás. Azt tudom hogy méretéhez képest kicsit sokat eszik, viszont ha nincs komolyabb baj vele, akkro ezzel kibékülnék. A fentiek alapján ajánlanátok?
2010. júl. 17. 20:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
ha nem tudná az utolsó elötti válaszoló akkkor opel utánzat a lanos de nembaj.Ha a Daewoo szar akkor a suzuki fosláda vagy mi?
2011. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem a sok lógótökű aki eddig mocskolta, az eddig nem vezetett Lanost. Nekem 6 éve van, alig volt hibája, a kötelező időszakos cseréken kivül. Gyors, megbizható. nemrég tekertem bele 2000-et, 2 nap alatt. Sima ügy volt neki, vezetni meg könnyü. Nemtom aki mocskolta mennyire ért hozzá, vagy csak hallotta ezt a 10 literes mitoszt, de ez nálam nem igaz. 6,3 autópályán, 7,5 vegyesben, télen sem éri el a 10 litert. Az én vélményem szerint ne vegyen senki autót, mert úgysem tudja fizetni a benzint....
2012. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!