Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125cm3-es motort...

Bacsa Ádám kérdése:

Milyen 125cm3-es motort tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Majd a nyáron leteszem a jogsit és gondoltam már gondolkodok a motorban, de nem igazán ismerem a márkákat, a KTM-et néztem, arról írták is hogy nagyon jók én kb 300-400-ért gondoltam, mondjuk a keewayen, a yamahán és a hondán is gondolkodtam, de nem bírok dönteni, meg nem igazán ismerem ezeket ezért szeretnék róla információt szerezni.
2019. okt. 29. 14:49
 1/3 0110_fighter válasza:
34%

Aprillia SX 50 et ajánlom.


itt van egy pl elég jó árban: [link]

2019. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló feltehetően a saját motorját hirdeti, vagy csak nem tud szöveget értelmezni.


Milyen stilusú motorban gondolkozol hosszú távon (supermoto, chopper, túra, naked, túraenduro, sport)?

Vagy ha ezeket nem ismered, mi lenne a felhasználási terület? Mi a cél? Későbbiekben mi lesz a cél? (Pl ingázás, rövid túrák, hosszú túrák, szórakozás, minden vegyesen stb.)

Milyen magas vagy?


Ha megteheted, japánt, vagy európait vegyél, abból is inkább BMW/KTM. Esetleg Benelli is ide tartozik.


Ha válaszolsz fentebbi kérdésekre, megpróbálok írni pár konkrétabb modellt.

2019. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb.165cm magas vagyok. Gondolkodtam a yamaha YBR 125ben, azt írják róla hogy nagyon jó, nyilván mindenki a sajátját ítéli a legjobbnak de nekem tetszik, KTM~ben azért nem gondolkoztam még mert meg láttam egy 50~ccmeset 800000ft-ért és inkább letettem róla, de ha van 125-ös 300-400 ezerért akkor az jó lenne szerintem, egyébként vegyesen mennék vele, hosszú és rövid távra is, endurora gondoltam. De nem értek ennyire hozzá, supermoto, enduro, sima moto ezekről hallottam általában.
2019. dec. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!