Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik cég benzinjével vagy a...

Melyik cég benzinjével vagy a legjobban megelégedve?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyikkel se mert mind pofátlanúl drága,de minőségre az Agip-al kivagyok békülve.
2010. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

:-)


Mindenkit ki kell egy kicsit ábrándítsak.


Magyarországon pár kivétellel MINDEGYIK benzinkútra a MOL szállítja a benzint!!!


Nem kell lepontozni, járjatok utána ha nem hiszitek. Azért vagyok ennyire biztos ebben, mert a MOL-nál vagyok logisztikus.

De olyan jó olvasni, hogy melyik kút szar-melyik kút jó:-)

:-)

Amióta ezt a kérdést olvasom, azóta röhögök,bocsi:-)

2010. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18:13 igazat beszél, magyarországon MOL, Agip, és Shell benzin van. majdnem az összes többi kútnak a MOL szállít. csak az adalékanyagoktól függ, hogy milyen hatással van a kocsira a benzin. ezeket az adalékokat spórolják ki a kis kutak.
2010. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eszerint tulajdonképpen mégiscsak van különbség, azaz a 18:39 esnek van igaza, és mégsem teljesen a 18:13 asnak, egyébként mivel rengetegszer vagyok 0 alatt benzinnel sajna köszönhetően a jó anyagi helyzetnek, mindig ott tankolok ahol már érzem, hogy az emelkedőn nemigazán kap naftát a motor. :(
2010. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!