Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic coupe 1.6vti 5...

Honda civic coupe 1.6vti 5 gen vagy audi a4 1.8 t quattro?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem szerintetek? mert mindkettőre van keret csak nem tom melyiket vegyem a kettő közül
2010. júl. 16. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Civicet vettém, sokkal jobb
2010. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Audit a Hondával összehasonlítani? Ne röhögtessük ki magunkat, kérem. Az Audi egy prémiumautó, a Honda meg egy tucatautó hülyegyerekeknek.
2010. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
MItsubishi Lancert vegyél. Erős, keveset eszik és nem is tucatautó. Audinak meg ku*** sok a szervíze. Szal akkor már inkább Civic
2010. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A Lancer egy szar. Ha EVO akkor megértem, egyébként egy rosszul sikerült TUCATAUTÓ!
2010. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem ilyen van, és 2000 db sincs az országban. És abszolút nem sikerült rosszul. Én az újról beszélek.
2010. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te valami újgazdag p*cs lehetsz, akinek nagyon magas a mérce. :)
2010. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 2000 db van még lehet tucatautó. Az nem attól függ, hogy mennyit adtak el belőle.
2010. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért mitől függ szerinted? Mert én úgy tudtam, hogyha úgy általában sokat lehet látni valamiből, pl Suzukiból, az bizony tucatautó. De akkor lehet én vagyok a hülye.
2010. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az a tucatautó, amit akármikor megvehetsz.

Pénz se kell ott a törlesztés..bemész a szalonba kihozod kész.

2010. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
héé nem kell veszekedni ... :) am igaz audit tél leg nem jó ötlet összehasonlítani a két katagoriát én voltam a ludas.. csak nekem ez a két kocsi tetszik igazán és nem tudtam dönteni köztük  am meg lancereket imádom meg a subaru imprenzákat kedvenc autóim csak hát a keret nem engedi meg sajnos ha többet keresek majd akkor tuti fogok venni.. de addig ezekkel szeretném beérni … 
2010. júl. 16. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!