Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha motorral a lámpánál előreme...

Ha motorral a lámpánál előremegyek akkor maradhatok elindulásig 2 autó között vagy valamelyik elé be kell mennem?

Figyelt kérdés
Nem mindig van hely a kocsisor előtt úgy hogy odamenjek és még a lámpát is lássam.
2010. júl. 15. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell beállni egyik elé sem úgyis megvárja az autós míg elindulsz mert nem kockáztatja meg a kocsijának a sérülését.Nekem meg az lenne a kérdésem hogy a záróvonalra rámehetsz mikor két kocsisor között elmész?Mert vannak olyan kocsik amelyikeik nagyon a záróvonal mellé állnak és csak úgy tudom megelőzni hogy át kell menjek a záróvonalon.És a lámpánál ugye lehet jobbról is előzni akkor nem kell a bal oldalára menni,És még az hogy az egyirányú utcán lehet előzni és jobbról vagy balról kel?
2010. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20:38 ......legalább az egyirányú utcát nézd meg a KRESZ könyvben.

Lámpánál előre menni oké, de

SEMMIKÉPPEN SE a szembejövő sávtól elválasztó záróvonalat lépjétek át.

2010. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem nagyon gyakran előfordul, hogy nem tudok bemenni az első autó elé (vagy mert nincs hely, vagy mert közben a lámpa zöldre váltott). Indexelsz, és a motor elejét betolod kissé valamelyik sorbanálló autó elé, majd ha indul a sor, feltünően hátranézve elindulsz. Engem eddig még mindig beengedtek.
2010. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Ha látod, hogy nem tudsz majd besorolni vissza a sorba, akkor nem kell bemenni a 2 sor közé, mert balesetveszélyes.

Főleg elindulásnál, sőt az sem kizárt, hogy a kedves autós izomból rádbässza az ajtót.

2010. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!