Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hogyan éri meg...

Mikimausz000 kérdése:

Szerintetek hogyan éri meg jobban (Ktm duke 125ot vásárolni) külföldről vagy itthonról?

Figyelt kérdés

Nézegettem dukeokat egy német weboldalon és nagyrészük jóval olcsóbb volt mint itthon. Jó lehet azt gondolni ,hogy valami benne nem oké de nagyreszüknél igen minden oké ,csak ezektől eltekintve megéri behozni?

Pld. A lepapirozas etc.. a behozatallal már elég rosszul jövök ki nincs után futóm szóval kölcsönözni kellenne.

Szerintetek megéri?



#A1 #Duke #Naked #KTM #125 Motorok
2019. szept. 21. 23:39
 1/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy megéri kimenni, behozni

Utazás, bérlés, szállás, honosítás

Plusz ha nem tetszik amít megnéztél akkor felesleges kör volt tehát ennek az árát is hozzáadhatod annak a motorhoz amit végül megveszel

2019. szept. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csak ne járj úgy mint én, 6000km legyen meg a motorban és ha jól emlékszek 2 évesnek kell hogy legyen legalább és akkor nem újszerű a motor, én ezt nem vettem figyelembe vettem egy motort nagyon olcsón 1.5 éves és 1500km volt benne ez ugye még újszerű állapot hát aztán honosításhoz hozzá dobtak még 120 ezret ez miatt
2019. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 igaz, de arra is figyelni kell hogy hiába múlt el 2 éves ha nincs meg a 6000km akkor is újnak tekintik, én is így jártam egy 9 éves motorral...
2019. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
igen tudom ezért írtam úgy hogy "és"
2019. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!