Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni 500-ért amire keveset kell költeni és megbízható? Swiftnél nagyobb legyen.

Figyelt kérdés
Családi autóra gondolok elsősorban, extrák nem fontosak, viszont a megbízhatóság és az olcsóság nagyon fontos. Suzukit nem szertnék, ha lehet valami opel astra méretű kocsira gondolnék. Milyen típusokat ajánlanátok?
2010. júl. 14. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedben le is írtad a választ. Nekem volt Opel Astra F 1.6. Nagyon jó kocsi, strapabíró és ha nem nyomod neki, akkor még takarékos is. Olvasd el! Ezt én írtam anno...

[link]

2010. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

meg ezt is: [link] :D


amúgy lehet, hogy jók ezek az Opelek de könyörgöm n a gyakorikerdesek.hu-n akard kideríteni, hogy milyen autót vegyél mert itt két tábor van összesen: az Opelesek és a Suzukisok bár már kezd kialakulni egy BMWés tábor is.

Nem mondom, hogy rossz a BMW de messze nem a világ legmegbízhatóbb autói közé tartozik (most fog jönni vki, hogy neki van egy 21éves 316i-je és semmi baja nincs nem is volt és soha nem is lesz..). Olvasgass teszteket a totalcaron bár az sem a legtutibb de jobb mint itt azt elhiheted. Ráadásul ott nem 3 autómárka közül válogathatsz...

2010. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Off: nem vagyok Opeles, Peugeot-m van és meg vagyok elégedve. On: 500ezerért számíts azért arra, hogy jó viszonyba kell kerülnöd egy közeli autószerelővel!
2010. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
500 000-ért klímás F Astrát is kaphatsz.
2010. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne is mond, az csak 7,2-őt fogyaszt, és a VILÁG LEGJOBB AUTÓJA! 102 hihetetlen lóereje felszaggatja az aszfaltot! :D

Amúgy néhány alternatíva:

[link]

[link]

2010. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért már egy jobb állapotú malacorrú Passatot is lehet kapni. Én az enyémet két éve adtam el, előtte pedig 16 évig használtam. Nem mondom, hogy nem volt hibája, de az alkatrészek nevetségesen olcsók hozzá, fő alkatrésze meg sosem romlott el, és sose hagyott ott váratlanul. Városon kívül pedig elképesztően keveset fogyaszt (városban pedig elképesztően sokat:D), legalábbis az én 1.8-as benzinesem. Ha ez túl nagy, nézz meg pár Ventot, az akkora kb., mint az Astra, és motorikusan hasonló konstrukció, mint a Passat.
2010. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Toyota, Mazda, Honda, Nissan ezek közűl válogass.


[link]


pl

2010. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
136 000 16 év alatt? Mese habbal!
2010. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!