Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e a tompított fényszóró...

Szerv0 kérdése:

Lehet-e a tompított fényszóró halványzöld színű?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam az egyik szupermarketben egy xenon hatású H7-es izzót. Beszerelés után ért a meglepetés ,hogy halványzöld színe van. Szerintetek a szín miatt büntethet e a rendőr , vagy jobban járok ha kicserélem hagyományos fehérre? ( Nem akartam zöld fényszórót,de ha nem muszáj nem cserélném.) Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 12. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelműen le van írva, hogy milyen színek a megengedettek, a fényszóró vagy fehér, vagy kadmium-sárga lehet, minden más szín tiltott.
2019. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Biztosan zöld?
2019. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Halványzöldes árnyalatú, de inkább zöld mint fehér. Láttam más autóst is ugyan ilyennel.
2019. szept. 12. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2019. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszer én is belefutottam ebbe, E jeles izzó volt, műszakin mondták hogy ez oké
2019. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem E4 - es jelzés van rajta. Mondjuk az is rá van írva, hogy mega white.
2019. szept. 13. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!